Biznes, Firma

Atuty, które przemawiają za tym, iż opłaca się wydarzenia biznesowe zorganizować w Mixbud

0

Obiekt hotelowy Mixbud to przede wszystkim profesjonalnie funkcjonująca aula na spotkania biznesowe. Wobec tego jest to miejsce doskonałe do przyszykowania spotkań biznesowych, przedłożenia propozycji sprzedażowej lub zorganizowania eventu z wystąpieniem gościa specjalnego. Hotel Biała Podlaska jest również maksymalnie zaopatrzony, co sprzyja interesującemu spędzeniu wolnych chwil. W auli na konferencje można znaleźć kompletne wyposażenie do biura: krzesła, stoliki, klimatyzacja oraz Internet.

Dodatkowo aula wyposażona jest w innowacyjny rzutnik z ekranem, jaki jest w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Sala jest również perfekcyjnie nagłośniona, co sprzyja prowadzeniu rozmów podczas eventu. W dodatku można skorzystać z flipcharta, umożliwiającego graficzne przedstawienie harmonogramu wystąpienia. W czasie spotkania obsługa serwuje kawę i herbatę. W dodatku można również zamówić jedzenie. Niezależnie od tego, jak długo potrwa spotkanie, można poczuć się komfortowo, ponieważ aula jest klimatyzowana. Noclegi Biała Podlaska umiejscowione są w pobliżu drogi ekspresowej E30, co pozwala na bezzwłoczne dotarcie na spotkanie. Informacje szczegółowe w temacie każdego wydarzenia biznesowego, jak i kwestie powiązane z obsługą można omawiać już po składaniu rezerwacji.

Także w czasie trwania całego wydarzenia można spodziewać się wsparcia kadry. Walory, jakie przemawiają za tym, że warto wydarzenia o charakterze biznesowym organizować tutaj są nie do zakwestionowania. Obiekt ma w pełni przystosowaną aulę na konferencję na 35 osób, co jest jego wizytówką. Można zorganizować kameralne spotkanie o profilu biznesowym lub prezentację handlową, nie bojąc się niepowodzeń. Obiekt ma do zaoferowania miejsca noclegowe dwu, 3, 5 i sześcio osobowe, z własną łazienką. Przekonuje także smakowita propozycja obiadów, pub a także spokojne miejsce do wypoczynku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czy faktoring międzynarodowy jest dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców

Previous article

Agencja reklamowa – jak znaleźć do promocji firmy w internecie

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply