Edukacja

Gdzie można oglądnąć przeboje filmowe

0

Co roku w kinach pojawia się dziesiątki filmowych nowości, wiele z nich to wielkie przeboje, na które wszyscy z utęsknieniem czekają. Jednak w kinach przeważnie takie filmy są puszczane co najwyżej przez kilka tygodni, po czym ich miejsce zajmują kolejne. A niekiedy ktoś nie będzie się mógł na jakąś nowość, albo też chciałby ją oglądnąć jeszcze raz, i wówczas zaczyna się zastanawiać, gdzie to zrobi. Całkiem niedawno jeszcze dużego wyboru nie było, ponieważ konieczne było czekanie aż któraś z telewizji zakupi prawa do produkcji i wyemituje dany tytuł. Niejednokrotnie mogło to trwać nawet kilka lat od premiery, co dla filmowych maniaków cale nie było łatwe.

Na szczęście ostatnie kilka lat przyniosło wiele zmian w tej kwestii, na przykład dzięki rozpowszechnieniu internetu. To właśnie bardzo szybki technologiczny rozwój spowodował, że raczkujące jeszcze niedawno platformy streamingowe zanotowały ogromny wzrost, jednocześnie dając bardzo duże możliwości. Często przeboje kinowe pojawiają się w nich prawie natychmiast po premierze, dzięki czemu nie ma potrzeby czekania na nie przez wiele miesięcy. Najpopularniejsze platformy są płatne, z reguły na miesiąc koszt wynosi maksymalnie kilkadziesiąt złotych. Nie są to wysokie kwoty, a w zamian otrzymuje się dostęp do szerokiej bazy aktualnych przebojów filmowych i tych z lat minionych. Dużo osób szuka alternatywnych rozwiązań, jakich jak się okazuje również jest całkiem sporo.

Można na przykład wpisać w wyszukiwarce słowa challengers cały film, a potem przeglądnąć zwrócone wyniki. Zapewne można wśród nich znaleźć portale, w jakich szukany film można będzie oglądnąć albo całkowicie za darmo, albo po zapłaceniu niedużej kwoty, wynoszącej kilka lub kilkanaście złotych. Jeden z takich serwisów to na przykład https://ultra-cda.pl, ma on ciekawą bazę polskich i zagranicznych produkcji. Duża zaletą takiego rozwiązania jest to, że wiązać się nie trzeba wielomiesięczną umową, co dla niejednej osoby jest dość kłopotliwe.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czemu zakupy butów w sklepach internetowych cieszą się taką popularnością

Previous article

Jakimi sposobami firmy mogą zadbać o ochronę środowiska

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply