ARTYKUŁ SPONSOROWANYPorady

Porady w temacie tego, co zrobić, gdy przydarzy się zła podróż po zażyciu narkotyków

0

Wskazówki w temacie tego, co robić, kiedy przydarzy się bad trip po spożyciu narkotyku udostępnione na portalu wliczają się do nad wyraz przydatnych. Należy przede wszystkim pamiętać o profilaktyce, aby nie zastanawiać się: bad trip co robić, ale aby nie spożywać narkotyku w niewłaściwym otoczeniu lub wtedy, gdy ma się obniżony nastrój.

Bardzo często zła podróż wywołuje albowiem tego typu przejaskrawienia, że nawet takie osoby, które darzy się dobrymi uczuciami nie są postrzegane jako dobre, lecz na przykład jako niegodne zaufania. Mogą także pojawiać się zmiany nastroju, aż po trudne do opanowania poczucie przerażenia. Okres trwania złej podróży uzależniony jest na przykład od tego, jaki narkotyk ktoś przyjmuje. Wyjątkowo wzmożony okres tripu ma miejsce od jednej do 3 h po spożyciu narkotyku. O łagodniejszym przejściu przez bad trip decyduje forma psychiczna oraz towarzystwo.

Aby wobec tego zminimalizować niebezpieczeństwo nieprzyjemności trzeba: wystrzegać się miejsc i ludzi, którzy mogą nas denerwować, nie zażywać psychodelików w stanie niepokoju, trzymać się z daleka od pobudzających miejsc a także być w towarzystwie takich osób, którym można zaufać. Jeśli ktoś domaga się pomocy medycznej, to należy szybko mu to zorganizować. Nie można z pewnością podać samodzielnie lekarstw po zażyciu substancji psychodelicznej. Niekorzystne odczucia po zażywaniu substancji psychoaktywnej są czymś, o czym należy wiedzieć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Meble metalowe jako alternatywa dla drewnianych

Previous article

Co na posadzkę? Warianty desek i paneli

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply