ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Szybka sprzedaż samochodu – czy jest to możliwe?

0

Osoby, które sprzedawały przez dłuższy czas swoje auto doskonale wiedzą jakie to jest męczące. Ciągłe odbieranie telefonów od zainteresowanych osób czy też umawianie się na pokazywanie i jazdy próbne pochłaniają wiele czasu, a rezultaty tego czasami nie są zadowalające.

Nie raz wychodziło na to, że żeby ostatecznie sprzedać swoje auto należało dość mocno obniżyć cenę, a wszystko trwało długie miesiące. Jeśli więc ktoś będzie potrzebował szybko się pozbyć swojego auta, to powinien zastanowić się dobrze nad samodzielnym wystawianiem ogłoszenia. Jedna z opcji wówczas będzie komis. W nim całością spraw związanych z ogłoszeniami, pokazywaniem samochodu i jazdami próbnymi zajmować się będą pracownicy. Rzecz jasna nie za darmo, bo w przypadku komisu trzeba będzie po sprzedaży opłacić prowizję. Z reguły jej wysokość wynosi od kilku do kilkunastu procent od wartości sprzedaży.

Ale i tak koniec końców nie jest wiadomo, jak szybko znajdzie się nabywca, z tego też powodu warto rozważyć jeszcze skup samochodów Kraków. Tu również cena będzie nieco mniejsza od możliwej na rynku, ale za to dużą zaletą jest to, że ustalone pieniądze otrzyma się praktycznie od razu. Sprawy formalne z reguły załatwiane są szybko i sprawnie. Czasami nawet w tym samym dniu, w którym zadzwoniło się do firmy, można spodziewać się odbioru pojazdu i wpłaty na konto. Kolejną dużą zaletą korzystania z takiej opcji jest też to, że skup samochodów Kraków interesuje się też pojazdami popsutymi czy po wypadku, tak więc jeżeli ktoś ma taki w garażu, to także w taki sposób go sprzeda.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

O jakich rzeczach należy pamiętać przy wyborze firmy przeprowadzkowej

Previous article

Jak się przygotować do kwalifikacyjnej rozmowy na programistę java

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply