Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Terapie a także masaże, z jakich można korzystać w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych

Terapie oraz masaże, z których można skorzystać w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych są zrealizowane przez doświadczonych specjalistów zajmujących się medycyną naturalną. Są oni bardzo angażujący się w swoją codzienną pracę, wobec czego takie osoby, które się do nich kierują, natychmiastowo dostrzegają iż była to z ich strony odpowiednia decyzja. Oferowane z terapii to: hirudoterapia, świecowanie uszu, dietetyka medycyny chińskiej, terapia z użyciem biorezonansu, jak i stawianie baniek na zachowanie odporności. Osobną propozycję zabiegową gabinet uwzględnił, kiedy chodzi o nakłuwanie igiełkami ciała.

W zakresie takich oddziaływań klienci mogą zrobić użytek z: klasycznej akupunktury, akupunktury skóry głowy w miejscu w którym jest ona owłosiona, akupunktury kosmetycznej, a także nakłuwań przy pomocy moksy zawierającej nagrzane zioła. W przypadku masaży dostępne są: masaż z wykorzystaniem podciśnienia, masaż uderzeniowo – dynamiczny, masaż z wykorzystaniem olejków eterycznych, masaż czułych punktów stóp, masaż z zastosowaniem mis tybetańskich, masaż miodem, masaż ogniowy, masaż metodą Breussa, drenaż limfatyczny, masaż oczu a także masaż próżniowy twarzy. Można też zapisać się na zabiegi pielęgnacyjne jakimi są: masaż Kobido, kolagenowy rytuał pielęgnacyjny twarzy, masaż gua sha twarzy, a także taping twarzy.

Poszczególne zabiegi pod względem tego jak przebiegają, wskazań, przeciwwskazania, a także spodziewanych efektów opisane są pod domeną balanse.pl gdzie dobrze będzie zaglądać, aby oglądać między innymi kosztorys. W przypadku wątpliwości, jeszcze jakichś zapytań udziela personel. Gabinet rozpoznawalny jest również z tego, że można do niego zapisać się na diagnostykę. Doświadczeni eksperci oferują: ocenę jakościową kropli krwi, badanie z użyciem biorezonansu, badanie poziomu homocysteiny, obserwację pierwiastkową z włosa, analizę nietolerancji pokarmowych, zbadanie poziomu witaminy D, jak i diagnozę pod kątem pojawienia się robaków.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Powiązane posty