ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

WordPress – najpopularniejsze narzędzie do zarządzania blogami

0

Blogi zaczęły się obecnie cieszyć ogromnym zainteresowaniem. Jak można sprawdzić w licznych statystykach, nawet kilkadziesiąt procent wszystkich stron internetowych jest właśnie tego typu, a każdego dnia jest uruchamianych dziesiątki nowych. Z zalet blogów korzystają zarówno osoby prywatne, jak też firmy, które już dawno dostrzegły ogromny potencjał takiego rozwiązania. A z kolejnych statystyk można wywnioskować, że najchętniej używaną platformą do prowadzenia blogów jest WordPress, który wyprzedza zdecydowanie całą pozostałą konkurencję.

Tak naprawdę w zamierzeniach twórców takie było główne przeznaczenie tego narzędzia. Obecnie za pomocą WordPressa da się budować najróżniejsze strony, nawet zaawansowane sklepy internetowe, a możliwe to będzie dzięki ogromnej możliwości jego rozbudowywania. WordPress to bowiem platforma modułowa, którą można w dowolny sposób rozszerzać przy pomocy wtyczek i pluginów.

Tak więc jeżeli ktoś będzie potrzebował jakąś funkcjonalność, to albo ją znajdzie wśród już gotowych rozwiązań, albo bez żadnego problemu ktoś mu ją przygotuje. Instalacja dodatkowych wtyczek nie jest skomplikowana, ponieważ wszystko wykonać można przez panel administracyjny. Tak naprawdę całą konfigurację WordPressa wykonuje się takim sposobem, co jest ogromnym ułatwieniem dla administratorów. Nie jest wymagana od nich żadna specjalistyczna wiedza techniczna, a sam paneljest tak prosty i intuicyjny, że praktycznie każdy bez problemów da sobie z nim radę.

Niewysokie koszty utworzenia i utrzymania bloga to główny powód, dlaczego jest in tak popularny. Sama platforma jest całkowicie bezpłatna, podobnie jak większość dostępnych w internecie motywów graficznych i dodatków. Dużo jest też rozwiązań komercyjnych, za które zapłacić trzeba jakąś kwotę, ale przeważnie nie jest ona jakaś wygórowana. Jeśli więc ktoś będzie chciał uruchomić w sieci swój blog, na przykład taki jak https://www.firmadlaopornych.info/, to najlepszą opcją dla niego będzie wykorzystanie do tych celów bezpłatnego WordPressa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

O czym należy pamiętać podczas zakładania firmy do przewozu osób

Previous article

Jakie są zalety uruchomienia własnego bloga firmowego

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply