ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Firma

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek: sprawy o rozwód oraz wspólnoty mieszkaniowe

0

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek w swojej kancelarii wykonuje wiele usług prawniczych, które nawiązują do różnych jego dyscyplin. Są to przede wszystkim sprawy o rozwód a także sprawy z zakresu wspólnot mieszkaniowych. W obrębie spraw o rozwód interesanci indywidualni mogą liczyć na opracowanie pozwu a także na reprezentowanie na wokandzie sądowej. Adwokat Tarnów zajmie się też: alimentacją, wyznaczeniem opieki nad potomstwem, adopcją, ustaleniem zakresu władzy rodzicielskiej, podziałem majątku, lub sprawami związanymi z przemocą w rodzinach. Doświadczona adwokat doskonale ma świadomość tego, że sprawy o rozwód są sprawami domagającymi się szczególnego traktowania, a więc jest ukierunkowana do zleceniodawców delikatnie a także życzliwie. Tym bardziej, gdy główną osią konfliktu są dzieci.

Specjalistka jak najdokładniej zapoznaje się z historią rodziny, a następnie interpretuje ją zgodnie z przepisami prawniczymi. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek zajmie się tak samo sprawami z wyznaczeniem winnego rozpadowi związku małżeńskiego, jak i wówczas gdy rozwód jest poprowadzony bez wyznaczania winy. Jest ona także pomocą dla klientów, kiedy chodzi o mediację. Wsparcie adwokackie dotyczy także obsługiwania wspólnot mieszkaniowych oraz administratorów wspólnot. Współpraca może przebiegać na zasadach stałej obsługi prawnej, która rozliczana jest na zasadach ryczałtowych bądź obsługi bieżącej, która rozliczana jest godzinowo za określone zlecenie.

W obrębie wspólnot mieszkaniowych w biurze proponowane jest: opracowanie regulaminów, uchwał wspólnoty i zarządu, opracowanie razem z analizowaniem oraz opiniowaniem umów najmu, dzierżawy, a także cywilnoprawnych zawieranych z dostarczycielami usług, a także szeroko postrzegane porady z zakresu prawa, zarówno w kwestiach zarządu, ale też członków wspólnoty mieszkaniowej. Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zajmuje się też reprezentowaniem wspólnoty na wokandzie sądowej, jak i przed dowolnymi instytucjami.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Praktyczne porady w temacie organizacji integracyjnych imprez

Previous article

Jakie warunki trzeba spełnić żeby stać się kierowcą w niemieckiej firmie

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply