ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Główne informacje na temat mikrodermabrazji diamentowej

0

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg skutecznie wpływający odmładzająco na stan skóry. Tego typu zabieg głównie sprawia, że tkanka skórna staje się zdrowsza, dzięki czemu również prezentuje się młodziej. Mikrodermabrazja diamentowa zalecana jest osobom mającym cerę mieszaną i tłustą, przy której wydzielane jest dużo sebum. Kolejną cechą dodatnią mikrodermabrazji diamentowej pozostaje to, że już parę zabiegów jest w stanie usunąć blizny oraz zauważalne odbarwienia. Warstwy naskórka w czasie tego zabiegu usuwane są przy pomocy urządzenia posiadającego specjalnie zaprojektowane głowice ścierające, które pokryto diamentem.

Stąd też wywodzi się nazwa tego zabiegu. Mikrodermabrazja diamentowa jako innowacyjna technika odpowiada za oczyszczenie skóry, rozbudza jej odbudowanie się, a także pomoże zmniejszyć przeróżne skórne problemy. Regularnie przeprowadzane zabiegi pozwalają pozbywać się drobnych zmarszczek, rozbudzając fibroblasty do wytwarzania kolagenu i elastyny. Zregenerowana skóra będzie również skutecznie zabezpieczana przed pojawieniem się kolejnych defektów. Z zabiegu tego nie mogą jednak korzystać osoby z aktywnym stanem zapalnym skóry, chorobą nowotworową skóry, czy uszkodzeniem ciągłości skóry.

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej jest bezpieczny i dokładnie dzięki temu jest świetną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych stosowanych w celu odmładzania tkanki skórnej. Rezultaty po przeprowadzonej mikrodermabrazji diamentowej zauważalne są natychmiast. Mało tego, mimo powierzchownego działania zabieg taki wpływa także na skórę właściwą.

Trzeba wyłącznie mieć na uwadze ogólne założenia po ukończonym zabiegu. W pierwszej kolejności, trzeba stosować tylko kosmetyki nawilżające. Po drugie, na około miesiąc po tego typu mikrodermabrazji należy opuścić wizyty w solarium. Przez 72 godziny dobrze będzie również uniknąć wody z chlorem oraz wizyt w saunie. Aby uzyskać doskonałe efekty zaleca się sześć serii zabiegów mikrodermabrazji diamentowej: 3 razy w odstępie tygodniowym oraz 3 razy co 2 tygodnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Propozycja sprzedażowa rowerów elektrycznych w punkcie sprzedaży GitBike

Previous article

Modne lokalne potrawy – prędkie przygotowanie dzięki urządzeniu Thermomix

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply