ARTYKUŁ SPONSOROWANYModa, Lifestyle

Pierścionki z diamentem spersonalizowane

0

Ekskluzywne pierścionki z diamentem oferowane przez QUEEN DIAMOND są z chęcią wybierane przez klientki i konsumentów, którym zależy na tym, by kupować tylko jubilerskie produkty imponującej wartości użytkowej. Każdy pierścionek z diamentem wykonany jest ręcznie, przez doświadczonych jubilerów w nowoczesnej fabryce. Z tego powodu warto przyjrzeć się dostępnym koncepcjom i wytypować ten model, jaki zmieści się w naszych możliwościach finansowych a także będzie odpowiadał naszym preferencjom a propos tego, w jaki sposób wygląda pod względem wizualnym.

Pierścionki te udostępnione są w przedziale cenowym od dwóch i pół tysiąca do piętnastu tysięcy złotych. Można je też dobrać po masie diamentu umieszczonego w centrum. Pierścionki posiadają różne prezencje oczek, od najprostszych po awangardowe, czyli można wyszukać coś w zakresie własnych preferencji albo osoby, której taki pierścionek chce się wręczyć, na przykład jako pierścionek zaręczynowy.

Na każdym z pierścionków zrobionych z naturalnych diamentów zamieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym zamieszczonym po boku diamentu. Kupujący mogą również liczyć na darmowe naniesienie graweru i regulację rozmiarów pierścionka. Na modele pierścionków podanej firmy przyznawana jest stała gwarancja. QUEEN DIAMOND to marka, jaka nie bez przyczyny rozpoznawalna jest nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech i otrzymała wiele rynkowych wyróżnień.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czy warto inwestować w domy z drzewa?

Previous article

W jaki sposób sprawdzić stan wypożyczanego auta?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply