Edukacja

Serwis PROXIFIT: profesjonalna naprawa komputerów

0

Serwis PROXIFIT realizuje w Zielonej Górze specjalistyczną naprawę sprzętu elektronicznego. Firma na początku prosperowała jedynie w Zielonej Górze, lecz obecnie oferowane są również świadczenia zdalne. Interesanci rekomendując profixit zielona góra w głównej mierze doceniają specjalistyczne podejście do naprawiania a także szybkość w realizacji poszczególnych zamówień. Firma cieszy się mianem wyspecjalizowanej, z uwagi na to, iż wszyscy technicy ciągle się kształcą. Dzięki temu, nie jest znaczące, od jakiej z firm pochodzi sprzęt, bo umożliwione zostanie wykonanie naprawy. Poza serwisem konsol, gamepadów, notebooków a także komputerów, realizowany jest też serwis smartfonów.

Naprawa ma miejsce po tym, jak informatycy zdiagnozują dany sprzęt a także wycenią koszty podejmowanych czynności. Klient, który będzie akceptować reguły współpracy może oczekiwać na natychmiastową realizację zlecenia. Technicy nie tylko zajmują się bezproblemową realizacją napraw, lecz mogą też doradzać zleceniodawcom, którzy niekoniecznie orientują się w tym, w jaki sposób świetnie użytkować sprzęt, żeby nie doszło do następnej awarii. Dodatkowo porady o charakterze technicznym dostępne są na witrynie PROXIFIT. Eksperci po zakończonej pracy przekazują na piśmie gwarancję. Kiedy konieczne jest skorzystanie ze świadczeń dodatkowych, to też będą one zrealizowane.

Firma proponująca rzetelną naprawę notebooków oraz komputerów robi całość w zgodzie z oczekiwaniami właścicieli sprzętu. Naprawy notebooki i komputery od różnych producentów: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, czy Toshiba. Często są to: wymiana matrycy, wymiana dysku z przeniesieniem danych, wymiana wentylatora, wymiana gniazda zasilania, zmiana klapy matrycy, zmiana osłony, wymiana baterii, wymiana portu HDMI, wymiana klawiatury, zmiana pamięci przechowującej informacji o działaniu programów, wymiana układu skalującego HDMI, wymiana kamery, wymiana procesora, wymiana past termoprzewodzących, usunięcie usterek powiązanych z elektroniką, usuwanie awarii po przedostaniu się wody pod obudowę, czy wymiana płyty głównej.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Gdzie w Kielcach poszukiwać tanich polis ubezpieczeniowych dobrowolnych pojazdów mechanicznych oraz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej?

Previous article

Blogi tematyczne – dlaczego są popularne

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply