ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Usługi zakładu Wecker: iniekcje geotechniczne

0

Innowacyjne metody podnoszenia posadzek i wzmacniania fundamentów to domena przedsiębiorstwa Wecker. Bazą do określonych prac są iniekcje geopolimerowe, realizowane przez doświadczonych specjalistów.

Podnoszenie posadzek, wzmocnienie gruntu lub posadzki, ustabilizowanie fundamentu oraz wypełnianie pustek nie jest dla nich najmniejszym wyzwaniem. Usługi skierowane są do domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Można je także wykonywać w obiektach przemysłowych. W opcji jaką jest wzmacnianie posadzek Wecker jest liderem pośród firm konkurencyjnych.

Wszystko jest wykonane wzorowo, a duża część projektów zrealizowana jest szybko, w 2 dni robocze. Specjaliści radzą sobie również wówczas, kiedy na posadzce ułożone jest ogrzewanie podłogowe. Zleceniodawcy nawiązując kontakt z ekspertami ze wskazanej firmy nabierają przekonania, że podejmują właściwą decyzję. Wykonywanie iniekcji z wykorzystaniem materiału polimerowego poprawia znacząco nośność podłoża gruntowego oraz podniesienia konstrukcji.

W rezultacie podbicie posadzki zrobione jest wzorcowo. Tego typu proces wzmocnienia pozwala na zagęszczenie gruntu pod konstrukcją bez wykopów, drgania, hałasów, czy użycia cięższego sprzętu. Jedynie po wykonaniu wzmocnień zaczyna się etap podwyższania konstrukcji. Konsultacja jest darmowa. W trakcie jej trwania ustala się standardowe zasady współpracy oraz podpisana jest umowa. Wówczas też mogą rozpocząć się prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Innowacyjna oraz maksymalnie zautomatyzowana nabijarka do papierosów

Previous article

Szkodniki na działkach oraz w domach – jakim sposobem z nimi walczyć?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply